Koloryzacja INOA

inoa koloryzacjaINOA rewolucyjna koloryzacja utleniająca. 22 patenty aby kolor był tak piękny jak nigdy dotąd. Szlachetny, intensywny, lśniący.

 

INOA to koloryzacja bez amoniaku i bez zapachu, pozwala rozjaśnić włosy do 3 tonów, przyciemnić je oraz doskonale pokryć siwy kolor do 100%. INOA pozwoliła stworzyć szeroki wachlarz kolorów, oferujący aż 85 różnych odcieni. Brązy są bogate i magnetyczne. Odcienie czerwone i miedziane – krzykliwe i zmysłowe. Kolory blond są lśniące i wyrafinowane.

 

INOA dzięki wyjątkowej skuteczności ma intensywne działanie nawilżające i odżywcze, które utrzymuje się przez dlugi czas. Włosy są bardziej miękkie i błyszczące niż przed koloryzacją i prezentują jasne, głębokie i wibrujące refleksy.

 

Sekret INOA tkwi w innowacyjnej technologii ODS2 (Oil Delivery System2 ), to system rozprowadzania na bazie olejku, który zwiększa efektywność koloryzacji. Technologia ODS2 zapewnia możliwości rozjaśniania włosów i ich idealnego pokrycia. INOA gwarantuje prawdziwie trwały rezultat koloru w formule bez amoniaku. Silne działanie kryjące pozwala pokryć do 100% siwych włosów. Już po pierwszej aplikacji można odczuć przyjemne doznania. Pożegnajmy nieprzyjemny zapach amoniaku, aby powitać optymalne poczucie komfortu! Koloryzacja INOA oferuje prawdziwie dopasowany efekt koloru.

 

Zobacz cennik